Požičovný poriadok

PODMIENKY VÝBERU

 1. Na výber šiat je potrebné sa telefonicky objednať.
 2. Štandardná čas výbere je 60 minút. Ak potrebujete dlhší čas, je nutné to oznámiť pri objednaní.
 3. Čas, na ktorý ste objednaní, môže byť z prevádzkových dôvodov posunutý.
 4. Záverečná krajčírska skúška pred svadbou je zdarma.
 5. Doplnky je najlepšie k šatám vyberať rovno, chránite tým svoje šaty. Treba sa rovno informovať aj na odporúčanú výšku podpätku.
 6. Pri záväznej rezervácii svadobných šiat platíte rezervačný poplatok vo výške 200,- Eur,  u spoločenských šiat 50% z ceny šiat. Doplatok je hradený pri prevzatí šiat.
 7. Pri zmene termínu svadby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 8. V prípade zrušenia objednávky prepadá rezervačný poplatok v prospech svadobného salónu.
 9. Zákazníkovi je účtovaná vratná záloha 200Euro, ktorá sa hradí pri vyzdvihnutí šiat. Táto záloha sa vracia zákazníkovi späť po vrátení modelu nasledujúci pondelok.
 10. Model môžete vymeniť za iný do mesiaca od podpísania zmluvy.

POŽIČOVNÝ PORIADOK

 •  Šaty prenajímame čisté, vyžehlené, ak je potrebné aj upravené na mieru. Pri prenájme modelu je potrebné si uvedomiť, že ide o prenájom, nie predaj nového tovaru.
 •  Šaty sú prenajaté za dohodnutú cenu od štvrtka / piatka do pondelka 15 hodiny. Sú pre Vás štandardne určené na jeden víkend.
 •  Šaty sú pre Vás upravené v týždni vašej svadby, nie predtým. Je treba si telefonicky 14 dní pred svadbou dohodnúť záverečnú skúšku.
 • V prípade blokovania šiat na dva víkendy je cena riešená a navrhnutá individuálne podľa sezóny, modelu a termínu.
 • Na záverečnú skúšku je potrebné si vziať so sebou topánky a podprsenku, ktorú budete mať vo svadobný deň. Upozorňujte nás na individuálne prianie a oznámte nám všetko, čo potrebujete týkajúce sa šiat.
 • Je veľmi dôležité, aby si nevesta šaty vyskúšala po úpravách, na druhej skúške prípadne pri vyzdvihnutí šiat.
 • Na prípadné nedostatky je potrebné upozorniť hneď, inak po prevzatí šiat nepreberáme zodpovednosť. V prípade, že nebude nutné upravovať šaty, je druhá skúška súčasne s časom výdaja. V opačnom prípade sa dohodneme podľa možnosti v priebehu skúšky.
 • Čas výdaja šiat na svadbu môžeme z prevádzkových dôvodov posunúť.
 • V cene sumy za prenájom sa počíta s bežným zašpinením, prachom na vlečke, make up. Za šaty hnedé až čierne z mokrého exteriéru sa účtuje 60, – Eur za nadmerné znečistenie.
 • V cene za prenájom nie je zahrnuté poškodenie šiat. Výšku možných úhrad škody určuje podľa rozsahu pracovník svadobného salónu. Ak sú šaty opraviteľné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krajčírsku úpravu 15, -Eur / hod.
 • Ak sú šaty zničené neopraviteľné, zákazníkovi účtujeme predajnú cenu zníženú o čiastku zaplatenú za požičovné.
 • Za stratu firemného vaku sa účtuje 27, – Eur, vešiaku 8, – Eur.
 • Za nedodržanie termínu vrátenia šiat sa účtuje 80, – Eur / deň. Ak potrebujete šaty zapožičať na dlhšiu dobu, je možné sa dohodnúť.

Ceny uvedené sú vrátane DPH.

 

Vážené nevesty,
náš svadobný salón v Bratislave zavádza poplatok za skúšanie svadobných šiat, pretože sa snažíme chrániť vaše zamilované a luxusné modely pred zbytočným opotrebovaním a skúšaním. Pokiaľ si šaty v našom salóne vyberiete a záväzne zarezervujete na prvej skúške, neplatíte poplatok žiadny. Ak potrebujete čas na rozmyslenie, zaplatíte poplatok za skúšanie 10,- Euro . Ak sa k nám do 2 mesiacov vrátite, tak Vám poplatok od rezervácie samozrejme odpočítame. Veríme, že sa táto novinka, tak ako v iných salónoch v Bratislave a Prahe, ujme s vaším pochopením.

Svadobný salón Brno poplatky zatiaľ neúčtuje.